(відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710
«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

                        Криворізький державний педагогічний університет;

                        50086, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 54;

                        код за ЄДРПОУ – 40787802;

                        категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості  повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з поводження з твердими побутовими відходами (збирання, перевезення, захоронення), код за ДК 021:2015 – 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям.

        3. Вид процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями. Відповідно до п.35 Особливостей відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону.

        4. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-10-004995-a.

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів.

6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі по ДК 021:2015 «90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям» (Послуги з поводження з твердими побутовими відходами (збирання, перевезення, захоронення)) відповідає розміру бюджетних призначень на 2023 рік.

7. Очікувана вартість предмета закупівлі: 4 190,40 грн з ПДВ.

8. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість закупівлі визначалась відповідно до бюджетних призначень по КЕКВ 2240 на 2023 рік, з урахуванням вартості послуг з вивезення ТПВ, що затверджені на території м. Кривий Ріг, а саме – Рішенням виконкому міської ради від 17.08.2022 No599 «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання, перевезення та захоронення) у м. Кривому Розі».

9. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі — технічні вимоги до предмета закупівлі

 • Збирання, перевезення, захоронення ТПВ здійснюється за адресою Замовника: 50086 Дніпропетровська обл. м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, 26.
 • Загальний обсяг надання послуг : 18,00 м. куб.
 • Строк надання послуги: з дати укладання договору по 31 грудня 2023 року.

Розрахункова одиниця

Норма накопичення (м3)

Загальний обсяг

3)

Тариф

(грн.)

з ПДВ

Сума

(грн.)

з ПДВ

Кількість учнів

100 Х 0,18

18

 

 

 •  Умови надання послуг:
  • Виконавець повинен надавати якісні послуги відповідно до вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, правил надання послуг з вивезення побутових ( великогабаритних) відходів, затверджених Кабінетом Міністрів України, та у відповідності до умов підписаного Договору з урахуванням вимог чинного законодавства України із захисту довкілля.
  • Розрахунковою одиницею між Замовником та Виконавцем даних послуг є 1(один) кубічний метр (м³) накопичених, вивезених та утилізованих відходів.
  • Накопичення відходів здійснюється в спеціальний контейнер об´ємом 0,75 куб.м.
  • Послуги з вивезення твердих побутових відходів включають: збирання ТПВ, через спорожнення контейнерів, перевезення, утилізацію /видалення/ знешкодження/ захоронення ТПВ
  • Учасник здійснює перевезення твердих побутових відходів за допомогою спеціальних транспортних засобів, типи та кількість яких визначається на власний розсуд з урахуванням графіку вивозу твердих побутових відходів.
  • Спеціалізовані транспортні засоби мають бути технічно справними та заправлені паливно-мастильними матеріалами
  • Вивезення ТПВ повинно здійснюватись тільки на об´єкти поводження з побутовими відходами, які мають необхідну дозвільну та іншу документацію згідно з чинним законодавством.
  • Строк надання послуг: з дати підписання договору по 31.12.2023.
  • Загальний обсяг збирання, перевезення, захоронення ТПВ становить 18,00 м.3
  • Зауваження з боку Змовника щодо надання послуг повинні бути усунені протягом 14 (чотирнадцяти) днів з дати направлення відповідної вимоги на адресу Виконавця.

 

21162
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша