Screenshot-2022-02-27-at-12.59.09-e1645984913994.png

1. Національна психологічна асоціація України пропонує допомогу всім, хто переживають паніку, тривогу та постійний стрес під час військових дій.

Новостворений психологічний консультативний центр об’єднує психологів, готових надавати психологічну допомогу та всіх охочих, кому ця допомога зараз необхідна.

Якщо ви маєте базову психологічну освіту або є студентом / студенткою старших курсів, ви можете долучитися на волонтерських засадах, заповнивши цю анкету.

✅Звернутися за психологічною допомого можуть усі бажаючі. Для цього треба заповнити анкету:

https://forms.gle/3Z4vpJiPgLpTTzzr5

Також дивіться:

 2. Офіційна лінія психологічної підтримки "Розкажи мені"

Розкажи мені -  безкоштовна інтернет-платформа для психологічних консультацій. Ми допомагаємо всім, хто потребує емоційної підтримки, консультації та допомоги у зв’язку зі швидкими змінами, що наразі відбуваються у економіці, соціумі та житті кожної людини.

Команда платформи працює за методом когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), яка є однією з найпоширеніших форм психотерапевтичної допомоги людям з різними психологічними проблемами.

З нами працюють лише кваліфіковані спеціалісти, з якими ви можете відверто обговорити ситуації, що вас турбують. Усе, що ви розказуєте психологу, залишається тільки між вами.

Платформа розроблена та створена Інститутом когнітивного моделювання — науково-дослідницькою компанією, що надає повний спектр рішень для соціальних комунікацій.

Безкоштовні психологічні консультації. Ваша підтримка поруч!

 

TELLME.COM.UA

3. Кризовий центр медико-психологічної допомоги Інституту психології НАПН України

Фахівці Кризового центру медико-психологічної допомоги Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України продовжують надавати психологічну допомогу населенню.

Ми, психологи, психотерапевти із різних громадських об'єднань та державних закладів, об’єдналися на базі однієї платформи - «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ».

Наші спеціалісти мають досвід роботи зі стресом, травмою; багато працювали на Майдані, в шпиталях, були на передовій. Більшість і зараз працює із ветеранами чи військовослужбовцями. Ми готові бути групою підтримки для людей, які знаходяться в кризовому стані.

Наразі, ви можете звернутися з повідомленням на сторінку Кризового центру

З вами зв'яжеться фахівець - кризовий консультант.

Анонімно. Безкоштовно. Цілодобово.

4. Для тих, кому тривожно, кого накриває страх, паніка, хто самостійно не може впоратися зі своїм станом, а то і просто поговорити, щоб не відчувати себе на самоті, хто хвилюється за стан і здоров՚я своїх рідних!

З 28 лютого починає працювати телефон психологічного кризової допомоги

«ЗАТЕЛЕФОНУЙ!»: +38 096 260 15 75

(кризові психологи Асоціації професійного розвитку психологів та психотерапевтів в Україні, м. Миколаїв).

Телефон працюватиме з 10.00 до 18.00, без вихідних

Возможно, это изображение (текст «зателефонуй! +38 096 260 1575 психологчна кризова допомога 3 10.00 10.00до18.00 до 18.00 без вихдних»)

5. Сертифіковані психологи "Асоціації інноваційної та цифрової освіти" надають безкоштовну допомогу для всіх бажаючих українців, щодня та онлайн. Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

«Шановні Українці! Наразі багато людей серед цивільного населення потребують емоційної підтримки. Тому Міністерство освіти і науки України запускає щоденні онлайн зустрічі о 13.00 та 20.00 на сторінці facebook з сертифікованими психологами Асоціації інноваційної та цифрової освіти», - йдеться у повідомленні.

6. У Дніпрі безкоштовно можна отримати фахову психологічну допомогу. Про це йдеться в пресрелізі, який Суспільне отримало з міської ради Дніпра.

Цілодобові телефонні лінії психологічної допомоги працюють при Дніпровському міському центрі соціальних служб.

Телефони: (056) 767-18-41, (066) 448-61-54, (056) 785-14-32, (056) 785-73-60.

"З початком повномасштабної війни в Україні кожен з нас пережив жах та перебуває у постійному стресі, з цим подекуди важко впоратись самотужки. Розмова з іншою людиною може допомогти знизити рівень тривоги та знайти необхідну підтримку", - йдеться в повідомленні.

7. В Кривому Розі починає роботу гаряча лінія психологічної підтримки. Безкоштовна та анонімна допомога фахових психологів, 0800300265, з 9 до 21.

8. З 25.02.2022 команда психологів всеукраїнської лінії кол-центру #ВАРТОЖИТИ #ВАРТОЖИТИ надає безкоштовні консультації усім, кому тривожно і хто не може самотужки впоратись з емоціями у зв'язку із повномасштабною війною.
Ми здійснюємо на лінії кризове консультування.

Всеукраїнська безкоштовна лінія психологічної допомоги для онкопацієнтів та їхніх близьких кол-центру продовжує працювати у звичному режимі. Якщо ви онкопацієнт, родич чи колега онкохворого, страждаєте канцерофобією і потребуєте психологічної підтримки - звертайтеся.
Якщо вам потрібна підтримка у кризових ситуаціях - звертайтеся.

9. Українська мережа за права дитини спільно з ЮНІСЕФ запускають лінію підтримки дітей, сімей і соціальних працівників. 

Спеціалісти, які працюватимуть на лінії 

✅надаватимуть інформаційну підтримку сім’ям з дітьми, 

✅переадресовуватимуть на тих, хто реально може допомогти, 

✅супроводжуватимуть людей у вирішенні проблеми. 

Звернутися за підтримкою можуть зокрема

  • прийомні та опікунські сім’ї,
  • патронатні родини,
  • Дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ),
  • сім’ї в складних сімейний обставинах, зокрема, ті, що виховують дитину з інвалідністю,
  • будь-які сім’ї з дітьми, які потребують допомоги,

а також:

  • соціальні працівники, фахівці соціальної роботи (ФСР), 
  • працівники Служб у справах дітей (ССД), 
  • працівники інших структур, які супроводжують сім’ї та опікуються дітьми в інтернатних закладах

Телефонуйте за номерами:

Київстар

+380675679845

+380969905450

Lifecell

+380636614252

+380633994592

Vodafonе

+380953271521

10. За підтримки НПА психологами-волонтерами створено центр психологічної підтримки «Як ти?» для тих, хто потерпає від останніх подій і відчуває постійні стрес, хвилювання та тривогу. 

✅До нас можна звернутися безкоштовно, у будь-який час доби. 

Щоб отримати психологічну допомогу, заповніть анкету:

https://forms.gle/2r3mm9hG4jYihxuE8

18671
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша