У шаховому клубі "Еліта" Криворізького державного педагогічного університету 6 жовтня 2020 року пройшли змагання з шахів, в яких взяли участь студенти 1 курсу восьми факультетів. Зі словами привітання до учасників змагань звернувся завідувач кафедри фізичної культури та методики її викладання Алім Миколайович Батюк і побажав спортсменам задоволенності від поєдинків та чесної перемоги. Головний суддя Мозговий Ігор Олександрович зауважив гравцям про основні правила змагання. Збірні команди, склад яких був 3 учасника незалежно від статті, змагалися у двох групах по круговій системі, а потім - у фінальних зустрічах. Відповідно набраних очок місця розподілилися так.

1 місце - команда факультету географії, туризму та історії; 2 місце - команда природничого факультету; 3 місце - команда фізико-математичного факультету; 4 місце - команда факультету української філології; 5 місце - команда факультету мистецтв; 6 місце - команда факультету дошкільної і технологічної освіти; 7 місце - команда факультету іноземних мов; 8 місце - команда психолого-педагогічного факультету.

1    3

4    5

6   7

8   9

10   11

12   13

14   15

16   17

18   19

20   21

22   23

Переможці змагань команда факультету географії, історії та туризму

(Гришанін Іван, Іванісік Дмитро, Приходчено Яна, Корнієнко Ольга)

Команда природничого факультету, яка посіла 2 місце

(Коваленко Єлизавета, Зборацький Станіслав, Гермашев Євгеній)

Команда фізико-математичного факультету, яка зайняла 3 місце

(Вавринюк Артем, Агромакова Анна, Ляшенко Роман)

Бажаємо всім учасникам відчуття радості творчості, незабутніх вражень і перемог!

З метою підвищення спортивної майстерності запрошуємо шахістів кожного четверга об 14.00 на турнір "Чемпіон  тижня",
що проходитеме за швейцарською системою.