У Криворізькому державному педагогічному університеті (в умовах карантину за дозволом ректора Ярослава Владиславовича Шрамка ) 18 травня 2021 року відбувся XXXV чемпіонат КДПУ з шахів на приз профкому, в якому взяли участь найсильніші шахісти навчального закладу: Пильник Руслан Олексійович, доцент, Сатибалов Абдула Ібрагимович, натурник, Труфкін Анатолій Дем’янович, старший викладач (кафедра образотворчого мистецтва факультету мистецтв); Провоженко Михайло Анатолійович, старший викладач кафедри географії та методики її навчання, Шевцов Денис, студент 2 курсу, Никоненко Марія, магістрантка 1 курсу (факультет географії, туризму та історії); Петровський Іван, студент 3 курсу (факультет дошкільної і технологічної освіти); Ляшенко Роман, студент 1 курсу (фізико-математичний факультет); Мозговий Ігор Олександрович,  керівник шахового гуртка.

До учасників шахового турніру зі словами привітання звернулася голова первинної профспілкової організації КДПУ Бурман Людмила Володимирівна, яка відзначила, що проведення чемпіонату, на меті якого є пропагування шахового мистецтва, підвищення спортивної майстерності учасників та виявлення найсильніших шахістів, є традиційним заходом у педагогічному університеті з 1935 року. Зазначила про вплив гри у шахи на  розвиток уваги та мислення, вміння вирішувати складні завдання, долання труднощів і побажала всім успіхів.

Свої вітання до учасників турніру висловив завідувач кафедри фізичної культури та методики її викладання Батюк Алім Миколайович, який зауважив значимість спортивного змагання у формуванні твердості характеру, впевненості в собі, прагнення до досягнення, стійкості до невдач і побажав присутнім перемог.

Чемпіонат проводився за швейцарською системою у п’ять турів при кількості учасників дев’ять осіб, по 10 хвилин на партію кожному учаснику. Проводилося комп’ютерне жеребкування кожного туру із застосуванням програми Swiss 5,5. Рейтинг учасників чемпіонату визначався за набраною кількістю очок з урахуванням коефіцієнтів Бухгольца і прогресу.

За результатами набраних очок чемпіоном КДПУ з шахів став кандидат у майстри спорту Мозговий Ігор, друге місце посів Сатибалов Абдула, третє місце зайняв Провоженко Михайло.

Нагородження переможців було здійснено головою профкому ППО КДПУ Бурман Л. В. 20 травня 2021 року о 14.00 у приміщенні профспілкового комітету університету під час онлайн-засідання профспілкового комітету. Призери Чемпіонату отримали заохочення у формі:  I місце (Чемпіон) – 550,00 грн., грамота та кубок; II місце (Призер) – 500,00 грн. та грамота; III місце (Призер) – 450,00 грн. та грамота. Фінансові витрати здійснені за рахунок коштів первинної профспілкової організації КДПУ.

1      2

3     4

5     6

7     8

9     10

11     12

13     14

15     16

17     18

19     20

21     22

За заяняте ІІІ місце нагороджується Провоженко Михайло Анатолійович

За зайняте ІІ місце нагороджується Сатибалов Абдула Ібрагимович

Нагороджується чемпіон КДПУ з шахів - 2021 Мозговий Ігор Олександрович

26     27

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ XXXV ЧЕМПІОНАТУ КДПУ З ШАХІВ І БАЖАЄМО НОВИХ ПЕРЕМОГ І ЗВЕРШЕНЬ!