У Криворізькому державному педагогічному університеті 11 вересня 2021 року за програмою святкових спортивно-масових заходів відбувся шаховий турнір, присвячений Дню фізичної культури і спорту України. Найкращі шахісти, які представляли свій факультет, взяли участь у бліц-турнірі, що був організований за олімпійською системою.

В змаганнях взяли участь Тиква Анастасія, психолого-педагогічний факультет; Приходько Яна, факультет географії історії та туризму; Кобилко Владислава, факультет мистецтв; Кравчук Софія, факультет іноземних мов; Петровський Іван, факультет дошкільної і технологічної освіти; Ляшенко Роман, фізико-математичний факультет; Овчаренко Олена, факультет української філології; Притула Ігор, природничий факультет.

Звання переможця шахового турніру виборов студент 1 курсу природничого факультету першорозрядник Притула Ігор, який навчається за спеціальністю Середня освіта (Фізична культура).

1   2   3

4   5

9   10

11   12

13   14

15    16

Вітаємо переможця і учасників змагань і бажаємо їм нових спортивних досягнень!

Шаховий клуб "Еліта" запрошує працівників і студентів КДПУ щовівторка і щочетверга 12.00-17.00