В шаховому клубі «Еліта» Криворізького державного педагогічного університету 26 листопаду 2021 року відбувся шаховий турнір «Чемпіон місяця», в якому взяли участь сильніші шахісти навчального закладу. Турнір був організований за правилами 10 + 0 • Рапід • Товариський 5/5 турів • Swiss 10 секунд між турами.

Чемпіоном шахового клубу «Еліта» у листопаді 2021 року став студент фізико-математичного факультету Бойченко Максим. Друге місце виборов студент факультету іноземних мов Шабанов Микола, третє місце посів студент факультету дошкільної і технологічної освіти Данилків Дмитро.

Наступний турнір відбудеться 30 грудня 2021 року. Запрошуємо любителів шахів працівників і студентів до активної участі у спортивн-масових заходах університету.