В Криворізькому державному педагогічному університеті 21 січня 2022 року відповідно до програми Універсіади «Бадьорість і здоров’я» відбувся шаховий турнір серед працівників закладу, в якому взяли участь сім команд. На початку шахового турніру зі словами привітання до учасників звернувся ректор університету професор Шрамко Ярослав, який у своїй промові звернув увагу на роль спортивно-масових заходів як складової в освітній діяльності навчального закладу, відмітив значимість мистецтва шахової гри, поділився власним досвідом участі в турнірах на шаховому інтернет-сервері Lichess та побажав учасникам приємних вражень, бійцівського устремління та перемоги.

Головний суддя турніру кандидат у майстри спорту з шахів Мозговий Ігор доповів учасникам, що змагання організовані по круговій системі в двох групах і фінальних зустрічах між ними з регламентом часу по 10 хвилин кожному учаснику. За результатами набраних очок місця розподілилися таким чином.

1 місце - факультет мистецтв; 2 місце - психолого-педагогічний факультет; 3 місце - команда адмінперсоналу і бібліотеки; 4 місце - фізико-математичний факультет; 5 місце - природничий факультет; 6 місце - факультет дошкільної і технологічної освіти; 7 місце - факультет географії, історії та туризму. Нагородження здійснювала голова первинної профспілкової організації КДПУ Бурман Людмила.

1а

2.1   2.2

3.1   3.2

4.1    4.2

5.1   5.2   5.3

6.1    6.2

7.1   7.2   7.3

8.1   8.2

9.1   9.2   9.3

10.1       10.2

11.1        11.2

12.1        12.2

13.1  13.2  13.3

Переможці змагань команда факультету мистецтв

Пильник Руслан, Білоненко Георгій, Сатибалов Абдула

Друге місце команди психолого-педагогічного факультету

Бондар Катерина, Гергель Євгеній, Дрібас Світлана

Третє місце команди адмінперсоналу і бібліотеки

Алексєєнко Роман, Горбович Лілія, Говорун Владислав

Вітаємо призерів і учасників змагань та бажаємо нових досягнень у всіх сферах життя!