24 січня 2019 року в шаховому клубі "Еліта" відбулись командні змагання з шахів відповідно календаря Універсіади КДПУ серед працівників. В турнірі прийняли участь 8 команд, які змагалися у двох групах по круговій системі і фінальних зустрічах між ними. Відповідно набраних командами очок визначилися такі місця.

1 місце - команда факультету мистецтв, 2 місце - команда фізико-математичного факультету, 3 місце - збірна команда адмінперсоналу і бібліотеки, 4 місце - команда факультету географії, історії та туризму, 5 місце - команда факультету іноземних мов, 6 - місце команда психолого-педагогічного факультету, 7 місце - команда факультету дошкільної і технологічної освіти, 8 місце - команда природничого факультету.

В шаховий клуб на початку змагань завітав ректор університету Шрамко Ярослав Владиславович, який звернувся до учасників змагань зі словами привітання і побажаннями перемоги. В своїй промові ректор наголосив, що головне завдання фізкультурно-спортивних заходів для працівників - це популяризація здорового способу життя, отримання задоволення від спілкування та заняття улюбленим видом спортивної діяльності.

Нагородження здійснював керівник шахового клубу Ківа Володимир Олександрович, магістрант факультету іноземних мов Сліпченко Микола виконував обов'язки судді.

1 ректор

1а друк шахи

2 зал       3 зал

4 1 гр  5 2 гр

7 гті         6 ап

8 Різне 1   9 Різне 2   10 різне 3

11 дто    12 фім

13 різне 4  15 різне 6  14 різне 7

16 прф    17 ппф

18 різне 8  19 різне 9  20 різне 5

21 фм    22 фмф

23 фінал 1  24 фінал 2

25 1 место

1 місце - команда факультету мистецтв

26 2 место

2 місце - команда фізико-математичного факультету

27 3 место

3 місце - збірна команда адмінперсоналу і бібліотеки

28 призери

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ І УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ!

Для підвищення спортивної майстерності запрошуємо до шахового клубу "Еліта" працівників університету
щовівторка і щочетверга з 12 до 18 год.