У шаховому клубі "Еліта"  Криворізького державного педагогічного університету 19 вересня 2019 року відбувся шашечний турнір, присвячений міжнародному дню студентського спорту, в якому взяли участь понад 30 учасників. Змагання були організовані за олімпійською системою: ті, хто програвали вибували із турніру.

У наполеглевій боротьбі переможцем турніру стала студентка 4 курсу факультету географії, історії та туризму Ніконенко Маша,  друге місце посів студент 1 курсу фізико-математичного факультету Положай Сергій, третє місце виборола студентка 1 курсу фізико-математичного факультету Мирошніченко Тетяна.

Нагородження здійснював керівник шахового гуртка Мозговий Ігор Олександрович. Призери були нагороджені грамотами і сувенірами від первинної профспілкової організації університету.