Криворізький державний педагогічний університет та студентська рада КДПУ мають честь запросити молодіжних лідерів України до участі у Всеукраїнському молодіжному форумі «Університет для молоді – активна молодь для розвитку університету». Форум відбудеться 10 жовтня 2017 року в рамках V Осіння сесія Школи молодіжного лідерства ПроЯв.

Мета Форуму – об’єднання молодих і небайдужих людей – керівників та членів молодіжних, зокрема і студентських, організацій різного рівня задля обміну знаннями і досвідом у сфері молодіжного лідерства, молодіжної роботи; координація зусиль молодіжних представників з різних регіонів України із цих питань; формування в молоді мотивації до активної участі в житті свого університету, міста, країни, зміни їх на краще. Адже зміни починаються з кожного із нас!

Форум організований на виконання проекту «Імідж університету як результат формування його соціального капіталу», що його в рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України реалізує Криворізький державний педагогічний університет за підтримки British Council в Україні.

Центральною подією Форуму є панельна дискусія, мета якої – сприяти самоідентифікації молодих людей як агентів суспільних змін; визначення конкретних індивідуальних та колективних траєкторій назустріч змінам.

З програмою Форуму можна ознайомитися тут:

Програма.

Для участі у Форумі необхідно зареєструватися, заповнивши

аплікаційну форму.