лампа ЯКІСНА ОСВІТА У РІДНОМУ МІСТІ 

КДПУ — провідний вищий навчальний заклад міста Кривого Рогу і всього Придніпровського регіону. Майже столітня історія, сталі академічні традиції, фундаментальний підхід до навчання і викладання є запорукою отримання студентами освіти найвищої якості.

 

 

скрепки ПОЄДНАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

 Ви можете поєднувати спеціальності, що значно розширює можливості працевлаштування. Поєднайте математику та інформатику, або біологію та психологію, або історію та географію або інші спеціальності за вашим вибором! Вибір додаткової спеціалізації – за вступником!

 

 

людиКВАЛІФІКОВАНИЙ
ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД


Понад 300 викладачів високої кваліфікації, майже 70 відсотків яких мають наукові ступені та вчені звання, зокрема докторів наук та професорів – 39. Освіта в КДПУ – це вимогливість, справедливість, відкритість, творча співпраця викладачів зі студентами.

 

наградаВИСОКА АКАДЕМІЧНА СТИПЕНДІЯ

Розмір звичайної академічної стипендії – 1300 грн. Для студентів природничих спеціальностей – 1660 грн. Відмінники отримують стипендію у 2416 грн.

 

 

 

будинки ЗАБЕЗПЕЧЕНІСТЬ ГУРТОЖИТКОМ

За потреби студенти університету стовідсотково забезпечуються житлом у гуртожитку, де створені всі необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку.

 

 

рост ПОВНИЙ ЦИКЛ НАВЧАННЯ
ВІД БАКАЛАВРА ДО ДОКТОРА


  Всі рівні вищої освіти: випускники-бакалаври мають змогу вступити до магістратури, найкращі можуть продовжити навчання в аспірантурі для здобуття ступеня доктора філософії.

 

 

 

цветокЦІКАВЕ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ:
ОСВІТА, НАУКА, ДОЗВІЛЛЯ


Олімпіади, наукові конкурси, конференції, експерименти, спортивні змагання. Студентський клуб, студентське самоврядування, клуб молодіжного лідерства, творчі конкурси,  туристичні подорожі.

 

 

мікроскопТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ

Спеціалізовані лабораторії, майстерні, хімічні, біологічні, фізичні кабінети, танцювальні та спортивні зали. Дистанційне та комбіноване навчання, сучасні методики викладання.

 

 

вчительПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА

Пленери для студентів мистецьких спеціальностей, польові та туристичні практики для студентів природничого спрямування, психолого-педагогічні, обчислювальні, технологічні практики.

 

земляМІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД

Університет постійно розширює участь студентів у міжнародних освітніх і культурних програмах, закордонних мистецьких заходах, громадських ініціативах.

 

папкаУНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ОТРИМАНОЇ ОСВІТИ

Педагогічна освіта – це фундаментальні знання у обраній науковій галузі, розвинені лідерські та комунікативні навики, уміння навчати і вчитися протягом життя.

 

ПАЗЛШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Випускники педагогічного задіяні в усіх сферах діяльності: освітній, адміністративній, мистецькій, краєзнавчій, екологічній, соціальній, психологічній, технологічній, видавничій, спортивній.


Ознайомтеся з презентаціями факультетів КДПУ


 

1298
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша