Шановні абітурієнти!

Для вступників, які мешкають на особливо небезпечних територіях України та планують вступати для здобуття ступеня бакалавра, змінились умови прийому:

1. Розпочато прийом заяв у паперовій формі для таких вступників, який триватиме до 18:00 8 серпня
2. При вступі на бюджетні місця замість національного мультипредметного тесту можна проходити індивідуальну усну співбесіду в обраному закладі вищої освіти та брати участь у конкурсному відборі на підставі її результатів (тільки у тому ЗВО, у якому проходили індивідуальну усну співбесіду)
3. Індивідуальні усні співбесіди у Криворізькому державному педагогічному університеті проводяться відповідно до ГРАФІКУ ПРОВЕДЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ УСНИХ СПІВБЕСІД
4. За зверненням вступника індивідуальні усні співбесіди або творчі конкурси можуть відбуватись у дистанційному форматі.

       

Для можливості скористатись цими особливостями прийому необхідно подати до приймальної комісії КДПУ або надіслати на електронну скриньку [email protected] скановані або фотокопії:

– документа, що посвідчує особу
– документа, що засвідчує реєстрацію вступника на особливо небезпечних територіях України
– фотографії 3×4 см
ЗАЯВИ НА ПРОВЕДЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ УСНОЇ СПІВБЕСІДИ   (форма для завантаження за покликанням)
ЗАЯВИ НА ВСТУП та тексту мотиваційного листа, якщо немає можливості подати заяву з електронного кабінету вступника    (форма для завантаження за покликанням)
– документа про раніше здобутий рівень освіти (свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти, диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра тощо). У разі відсутності оригінала документа можна надати лише інформацію про нього (серія, номер, дата видачі, ким видано).

 

19771
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша