Department of Pedagogy
Kryvyi Rih state pedagogical university
Лисоконь сайт

Лисоконь Ілля Олександрович 

помічник ректора з перспективного розвитку

Здійснює загальну координацію діяльності молодіжного центру університету як структурного підрозділу. Скеровує поточну та перспективну роботу молодіжного центру, розв'язує питання пов'язані з основними напрямами його діяльності. Забезпечує виконання покладених на молодіжних центр завдань та у межах своєї компетенції підписує і візує документи, пов'язані із діяльністю молодіжного центру.

Корпоративна пошта: [email protected] 

Службова адреса: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 пов., адміністрація

В університеті працює з 2017 року.

Детальніше

Колобкова сайт

Колобкова Ксенія Андріївна

фахівець молодіжного центру

Забезпечує організацію роботи кімнати тимчасвого перебування дітей "Веселий вулик", кімнати матері та дитини, логопедичної кімнати, сенсорної кімнати. Здійснює ретельний нагляд за дітьми, які відвідують кімнату тимчасвого перебування дітей "Веселий вулик". Проводить різноматнітні виховні, освітні та розвивальні заходи з дітьми здобувачів вищої освіти та співробітників університету. Надає методичну підтриму молодим сім'ям університету, батькам та законним представникам щодо розвитку дітей та організації психосоціальних та корекційно-педагогічних послуг. Організовує освітній процес на базі сенсорної кімнати та логопедчиної кімнати. 

Корпоративна пошта: [email protected] 

Службова адреса: м. Кривий Ріг, вул. О.Васякіна, 54А, 1 пов., дитяча кімната «Веселий вулик»

В університеті працює з 202 року.

Слонь сайт

Слонь Дар’я Вікторівна

коректор редакційно-видавничого сектору

Здійснює вичитування рукопису і читання коректурних відбитків з метою забезпечення графічної та лексичної однаковості різних елементів тексту. Веде листування із редколегіями наукових праць щодо корегування текстів та вирішення загальних питань видавничого процесу. Забезпечує структурування матеріалів та подальшу їх передачу для організаційно-технічного видавничої діяльності. Здійснює загальне керівництво редакційно-видавничим сектором молодіжного центру. 

Корпоративна пошта: [email protected]

Службова адреса: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 пов., редакція

В університеті працює з 2021 року.

Костенко сайт

Костенко Галина Валентинівна

фахівець І категорії редакційно-видавничого сектору

Здійснює технічний та видавничий супровід, підготовку до публікації наукової й навчально-методичної продукції університету, зокрема наукових видань. Здійснює первинну підготовку до верстки наукових видань та видавничої продукції працівників університету. За потреби замовляє УДК в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки університету. Проводить методичні семінари, організаційні наради, надає персональні консультації користувачам (авторам, рецензентам, редакторам) і технічним командам наукових видань університету.

Корпоративна пошта: [email protected]

Службова адреса: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 пов., редакція

В університеті працює з 2006 року.

 ЛВ сайт

Ісрафілова Лілія Василівна

відповідальна за поселення до кімнат підвищеного рівня комфортності

Відповідає за вологе прибирання та дотримання санітарно-побутових норм. Забезпечує правильне використання номерів і місць загального використання, здійснює їх своєчасну підготовку до поселення та узгоджує терміни проживання. Веде облік осіб, що проживають у кімнатах підвищеного рівня комфортності, здійснює контроль за звільненням номерів і місць. Веде облік речей, забутих мешканцями та відвідувачами і вживає заходів щодо їх збереження.

Корпоративна пошта: [email protected] 

Службова адреса: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, кімнати підвищеного комфорту, каб. №103

В університеті працює з 2021 року.

10471
Recent
Popular