Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

семінар 16.12.17

16.01.2018 р. на кафедрі педагогіки відбулося чергове засідання науково-методичного семінару. Викладачами було обговорено низку важливих, для забезпечення стабільної роботи кафедри, питань.

Завідувач кафедри Т. Дороніна проінформувала викладачів про стан підготовки аспірантів кафедри. В обговорення питання взяли участь доценти А. Король, О.Потапенко, С.Щербина. Викладачі довели важливість посилення теоретичної підготовки аспірантів, оскільки саме цей аспект становить науковий апарат та власне наукову новизну виконаного дослідження. Було ухвалено рішення про звернення до навчально-наукового відділу з питання внутрішнього перерозподілу лекційних та практичних занять у навчальному плані аспірантів (із спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки).

Доцент В. Іванова ознайомила з основними вимогами щодо форматування наукового тексту та оформлення бібліографії за оновленими (2015 р.) стандартами, доцент І. Макаренко розповіла

по сучасні вимоги до оформлення бібліографічних посилань відповідно до APA STYLE. Викладачі (доценти О. Білоус, І. Волощук, Н. Зеленкова, О. Потапенко, С. Щербина) обговорили можливі варіанти осучаснення виконання студентами самостійних робіт із «Загальної педагогіки». Було визначено терміни та відповідальні за завершення навчально-методичного забезпечення магістратури за спеціалізацією «Педагогіка вищої школи».

Модератором заходу виступила завідувач кафедри Т. Дороніна, яка наголосила на необхідності спільної та системної роботи членів кафедри над завданнями, що ставить перед кафедрою (та іншими структурними підрозділами) керівництво університету в сучасних умовах.