Останні оновлення

Про зміни до наказу від 05.12.2022 р.№471 "Про підготовку проєкту освітньо-професійної
Про оновлення освітніх програм підготовки магістрів
Про продовження карантину
Про подання пакету документів претендентів на призначення іменних стипендій на ІІ
Про підготовку звітів кафедр за 2022

vFKSGUGNTvg

Історія молодіжного центру бере свій початок з 2016 року, коли студент Ілля Лисоконь, став учасником програми «Молодіжний працівник» та міжнародного обміну для ознайомлення із формами роботи з молоддю в європейських країнах. Після завершення стажування він розробив проект та отримав підтримку. Донор здійснював лише гуманітарну допомогу і тоді, він вирішив знайти підтримку у вітчизняного бізнесу. Соціально активним бізнесом виявилась Компанія «Метінвест», яка в той час проводила конкурс соціальних проектів «Місто - нашими руками», і запропонована автором ініціатива отримала перемогу. У травні 2017 року розпочалася реалізація проекту.

 роботи за впровадження енергоефективних технологійПроблема, на вирішення якої направлена була реалізація проекту: 1. Відсутність внутрішнього стимулу, зовнішніх мотивацій та соціальної активності у молоді та студентства; 2. Невигідне географічне (територіальне) розташування єдиного в місті коворкінгу, що охоплює один район міста із семи та завузька профілізація; 3. Відсутність місця для збору клубів за інтересами (дискусійних, ораторських тощо), створення місця для відпочинку та організації дозвілля, розвитку обдарованості, наукових, організаційних і творчих здібностей студентів та молоді; 4. Низький рівень психосоціальної підтримки та адаптації студентів-внутрішньо переміщених осіб у місті Кривому Розі, їх соціалізації з молоддю та у територіальній громаді.

Назва проекту «#StudHub», в перекладі з англійської мови «Студентський вузол», а отже проект розрахований на студентську молодь, яка є рушійною силою розвитку і прогресу сучасного суспільства. Тому, створення молодіжного центру на базі університету було цікавою і нестандартною ідеєю, аналогів якій на той момент не було ні в Україні, ні в Європі. 

vFKSGUGNTvgМетою проекту "Молодіжний центр #StudHub" було залучення молоді та студентства для створення місця для розвитку обдарованості, наукових, організаційних і творчих здібностей, де вони зможуть реалізовувати власні ідеї, просувати сучасне мистецтво, розвивати місцеву інфраструктуру, впроваджувати власні бізнес-ідеї та розвивати молодіжну роботу у Кривому Розі, зокрема створювати комфортні умов для формування та гармонійного розвитку. Психосоціальна підтримка та адаптація студентів-внутрішньо переміщених осіб зі студентською громадою та молоддю Кривого Рогу.

Перед проектом стояло два завдання: Створення простору для розвитку обдарованості, наукових, організаційних і творчих здібностей студентів та молоді міста, діяльності клубів за інтересами, місць відпочинку та організації дозвілля для всіх бажаючих; Створення умов для підвищення рівня психосоціальної підтримки та адаптації студентів-внутрішньо переміщених осіб, їх соціалізації з молоддю та у територіальній громаді. 

 з відкриття Молодіжного центруЯк на початку проект центру передбачав, так і в ході його облаштування було дотримано всі пожежні та санітарно-гігієнічні норми, окремим напрямками реалізації стали питання впровадження енергоефективних технологій та їх моніторинг, а також створення умов для рівного доступу всіх громадян, в тому числі для людей із інвалідністю. Паралельно протягом всього періоду робіт працювали кризові та експертні групи, що здійснювали моніторинг молодіжної політики на локальному рівні, оцінили заходи щодо поліпшення інтеграції ВПО в громаду міста, проаналізувати результати та розробити власні рекомендації пріоритетних напрямків роботи новоутвореного центру та розробки його стратегічного плану.

Ремонтні роботи тривали 3 місяці і охопили більше 1000 кв.м. колишнього профілакторію-санаторію університету, і після їх завершення молодіжний центр розпочав свою роботу - 6 вересня 2017 року. З самого початку і до кінця серпня 2019 року Молодіжний центр "#StudHub" працював на базі студентського клубу університету. Логічним та новим витком історії Молодіжного центру "#StudHub" стало прийняте рішення про його реорганізацію в самостнійний структурний підрозділ університету - Молодіжний центр, і вже з перших вересневих днів 2019 року, після вступу в силу відповідного рішення, молодіжний центр як і завжди відкрив свої двері студентам та молоді, а назва "#StudHub" стала своєрідним брендом, який відомий в місті, області та поза їхніми межами. 

логоІнформацію з питань організації  або проведення заходів на базі Молодіжного центру університету можна переглянути на сайті у рубриці "ЗАЯВКА НА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ", а всі додаткові питання можна задати через електрону пошту [email protected].

Ми працюємо для молоді, з молоддю та силами молоді у Криворізькому педагогічному!

 

5570
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28