лого повне

Молодіжний центр «#StudHub» - вільний простір для молоді, де можна навчатись, організовувати та проводити заходи, створювати та реалізувати власні ідеї, просувати сучасне мистецтво, розвивати місцеву інфраструктуру, впроваджувати власні бізнес-ідеї та розвивати молодіжну роботу у Кривому Розі.

 МЦ

Молодіжний центр Криворізького державного педагогічного університету (Молодіжний центр "#StudHub") - один із провідних молодіжних центрів Дніпропетровщини та України. На сьогодні центр оснащений за останніми вимогами часу і відповідає більшості вимог Національного знаку якості для молодіжних центрів місцевого рівня. Молодіжний центр розпочав свою роботу 6 вересня 2017 року і є першим молодіжним центром у Кривому Розі. Цільовою аудиторією діяльності є учнівська, студентська та робітнича молодь, мешканці та гості міста. 

 роботи за впровадження енергоефективних технологій

Історія молодіжного центру бере свій початок з 2016 року. У жовтні-грудні 2016 року студент історичного факультету (зараз факультет географії, туризму та історії) - Ілля Лисоконь, в рамках компоненту "Психосоціальна підтримка та управління конфліктами" Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГМбХ став учасником міжнародного обміну для ознайомлення із формами роботи з молоддю та ВПО в інших європейських державах та Національної програми «Молодіжний працівник». Після завершення стажування Лисоконь Ілля розробив проект та отримав фінансову підтримку. Міжнародний донор здійснював лише гуманітарну допомогу (обладнання, меблі, інформаційна компанія). Тоді, він вирішив знайти підтримку у вітчизняного бізнесу. Соціально активним бізнесом виявилась Компанія «Метінвест», яка в той час проводила конкурс соціальних проектів «Місто - нашими руками», і запропонована ним ініціатива отримала перемогу. У травні 2017 року розпочалися ремонтні роботи, що тривали 3 місяці. Під час ремонту здійснювався постійний моніторинг за ходом виконання робіт з боку фінансових донорів.

Як на початку проект центру передбачав, так і в ході його облаштування було дотримано всі пожежні та санітарно-гігієничні норми, окремим напрямками реалізації стали питання впровадження енергоефективних технологій та їх моніторинг, а також створення умов для рівного доступу всіх громадян, в тому числі для людей із особливими потребами (облаштування пандусу та технічна можливість підійматись на 2 поверх будівлі за допомогою ліфта). Паралельно протягом всього періоду ремонтних робіт працювали кризові та експертні групи, що здійснювали моніторинг молодіжної політики на локальному рівні, оцінили заходи щодо поліпшення інтеграції ВПО в територіальну громаду міста, проаналізувати результати та розробити власні рекомендації пріоритетних напрямків роботи новоутвореного центру та розробки його стратегічного плану. 

 з відкриття Молодіжного центруМолодіжний центр працює задля сприяння розвитку молодіжих ініціатив у різних сферах суспільного життя, соціалізації та самореалізації молоді, її життєвому самовизначенню, реалізації лідерського потенціалу, підтримки молодіжного підприємництва, забезпечення правового просвітництва у молодіжному середовищі, формування активної громадянської позиції, розвитку волонтерського руху, підвищення рівня мобільності молоді, надання консультативної та практичної допомоги з метою формування і розвитку додаткових компетенцій для оперативного реагування на сучасні виклики часу, що виникають у зв'язку із процесами суспільної трансформації та європейської інтеграції України.

Напрямками роботи Молодіжного центру Криворізького державного педагогічного університету є: організація заходів заходів у контексті реалізації молодіжної роботи; підтримка учнівського та студентського самоврядування; проектний та зовнішньоінвестиційний менеджмент; підтримка молодіжних ініціатив, підприємництва; сприяння впровадженню заходів енергоефективності; базова підготовка волонтерів та підтримках їх діяльністі; надання консультацій; інша діяльність у сфері молоді, просвіти, науки та спорту.

71851992 1365090690335581 1828084539562393600 nЦентр включає в себе: безкоштовний коворкінг (до 10 осіб); молодіжну канцелярію для рганізації заходів та пошуку грантів; проектний офіс для написання та реалізації проектних ініціатив; обладнаний за останніми вимогами часу тренінговий зал на 15 місць та конференц-зал до 35 місць; центр розвитку для надання консультативної та практичної допомоги студентам та молоді міста; 2 санітарно-побутові приміщення, кольорову лаунж-зону та міні-кухню; доступ до мережі Інтернет, стаціонарного зв'язку та зв'язку з мобільного телефону; при проведенні тривалих заходів існує можливість поселення у двомісні та тримісні кімнати (загальна кількість 55 ліжко-місць). В разі необхідності молодіжний центр має потужну матеріально-технічну базу для організації та проведння різноманітних заходів різного рівня складності. 

У своїй діяльності молодіжний центр співпрацює з багатьма вітчизняними та міжнародними організаціями, установами та підприємствами, а саме: Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГМбХ, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA), Посольство Французької Республіки в Україні, Агенство США з міжнародного розвитку (USAID), Корпус Миру США, Програма розвитку ООН в Україні (UNDP), Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR), Компанія "Метинвест", ТОВ "НВК Криворіжелектромонтаж", КП "Інститут розвитку м. Кривого Рогу", ПАТ "Кривбасзалізрудком", ПАТ "ХайдельбергЦемент Україна", програма стажування "AIESEC в Україні" тощо. 

74707204 640662513004613 6325692511461310464 n

З перших днів існування молодіжний центр працював на базі студентського клубу університету, а у серпні 2019 року Вченою радою Криворізького державного педагогічного університету було прийнято рішення про утворення Молодіжного центру, як самостійного структурного підрозділу університету. І вже з перших вересневих днів, після вступу в силу відповідного рішення, молодіжний центр як і завжди відкрив свої двері студентам та молоді, а назва "Молодіжний центр #StudHub" стала своєрідним брендом, який відомий в місті, області та поза їхніми межами. З метою сприяння соціалізації та самореалізації молоді, підвищення рівня її мобільності, враховуючи необхідність здійснення педагогічного супроводу та надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг особам з особливими освітніми потребами до молодіжного центру, з листопада 2019 року, було доєднано кімнату тимчасового перебування дітей "Веселий вулик" та сенсорну кімнату для проведення індивідуальних занять з фізичної культури та психологічного супроводу осіб з особливими потребами. 

На сьогодні Молодіжний центр є частиною Криворізького державного педагогічного університету, що забезпечує реалізацію молодіжної роботи, мобільності студентів, інлюзивного підходу до організації дозвілля, створює різноманітний цікавий контент для студентства та є одним із основних структурних підрозділів університету з реалізації його соціально-громадської діяльності. 

 

 

Організацію та якісну роботу молодіжного центру забезпечують його працівники:  

Лисоконь Ілля Олександрович (керівник молодіжного центру, голова молодіжного виконкому м. Кривого Рогу). 

Приступа Яна Вячеславівна (фахівець молодіжного центру)

Стопкань Тетяна Сергіївна (фахівець молодіжного центру)

Березовська Ірина Іванінвна (методист молодіжного центру)

Матюк Катерина Ігорівна (фахівець І категорії молодіжного центру)

Клименко Костянтин Вітлійович (стажер-фахівець молодіжного центру) 

 

МИ ЗАВЖДИ РАДІ НОВИМ ОБЛИЧЧЯМ! ОЧІКУЄМО НА ВАС!

ЗАВАНТАЖ СВОЄ ДОЗВІЛЛЯ ЗІ #STUDHUB!

 

5570
Recent
Popular