Молодіжний центр «#StudHub» - вільний простір для молоді, де можна навчатись, організовувати та проводити заходи, створювати та реалізувати власні ідеї, просувати сучасне мистецтво, розвивати місцеву інфраструктуру, впроваджувати власні бізнес-ідеї та розвивати молодіжну роботу у Кривому Розі.

 центр 3

Центр у своїй діяльності сприяє розвитку молодіжних ініціатив у різних сферах суспільного життя, соціалізації та самореалізації молоді, її життєвому самовизначенню, інтелектуальному, моральному і духовному розвитку, реалізації творчого потенціалу, підтримці молодіжного підприємництва, забезпеченню правової просвіти у молодіжному середовищі, формуванню здорового способу життя, розвитку волонтерського руху, підвищенню рівня мобільності молоді й формуванню активної громадянської позиції. 

 МЦ

Молодіжний центр "#StudHub" Криворізького державного педагогічного університету - один із провідних молодіжних центрів Дніпропетровщини та України. На сьогодні центр оснащений за останніми вимогами часу та відповідає більшості вимог Національного знаку якості для молодіжних центрів обласного рівня. Розпочав свою роботу 6 вересня 2017 року. Молодіжний центр "#StudHub" є першим молодіжним центром у Кривому Розі. Молодіжний центр створений для учнівської та студентської молоді, підлітків, внутрішньо-переміщенних осіб, мешканців та гостей міста. 

 роботи за впровадження енергоефективних технологій

Історія молодіжного центру бере свій початок з 2016 року. У жовтні-грудні 2016 року студент історичного факультету (зараз факультет географії, туризму та історії) - Ілля Лисоконь, в рамках компоненту «Психосоціальна підтримка та управління конфліктами» Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ» став учасником міжнародного обміну для ознайомлення із формами роботи з молоддю та ВПО в інших європейських державах та Національної програми «Молодіжний працівник». Після завершення компоненту Лисоконь Ілля розробив проект та отримав фінансову підтримку. 

Міжнародний донор здійснював лише гуманітарну допомогу (обладнання, меблі, інформаційна компанія). Тоді, автор ідеї вирішив знайти підтримку у вітчизняного бізнесу. Соціально активним бізнесом виявилась Компанія «Метінвест», яка в той час проводила конкурс соціальних проектів «Місто - нашими руками», і запропонована ним ініціатива отримала перемогу. У травні 2017 року розпочалися ремонтні роботи, що тривали 3 місяці. Під час ремонту здійснювався постійний моніторинг за ходом виконання робіт з боку фінансових донорів.

З самого початку проект центру реалізовувся із дотриманням всіх пожежних та санітарно-гігієничних норм, окремими напрямками реалізації стали питання впровадження енергоефевтиних технологій та їх моніторинг, а ткож створення умов для рівного доступу всіх громадян, в тому числі для людей із особливими потребами. Паралельно протягом всього періоду ремонтних робіт працювали кризові та експертні групи, що повинні були здійснити моніторинг молодіжної політики на локальному рівні, оцінити заходи поліпшення інтеграції ВПО в територіальну громаду міста, проаналізувати результати та розробити власні рекомендації щодо пріоритетних напрямків роботи новоутвореного центру та розробки його стратегічного плану. 

 з відкриття Молодіжного центру

Центр працює задля вирішення проблем соціального, творчого, інтелектуального становлення та розвитку молоді й забезпечення роботи щодо ефективного впровадження систем правових, соціально-економічних, інформаційних та освітніх заходів у контексті реалізації молодіжної роботи. 

Напрямками роботи Молодіжного центру "#StudHub" Криворізького державного педагогічного університету є: організація неформальної освіти та лідерства; підтримка учнівського та студентського самоврядування; організація та проведення різноманітних заходів; проектний менеджмент; підтримка молодіжних ініціатив та підприємництва; міжнародна діяльність; сприяння впровадженню заходів енергоефективності; базова підготовка волонтерів та підтримках їх діяльністі; надання консультацій; інша діяльність у сфері освіти, науки, молоді та спорту.

 зала Конференц зала

Центр включає в себе: безкоштовні приміщення для обміну думками, роботи, навчання (коворкінг лабораторія, стартап приміщення, центр розвитку); канцелярію для організації заходів та пошуку грантів; доступ до мережі Інтернет, стаціонарного зв'язку та зв'язку з мобільного телефону; тренінговий зал (до 20 місць); конференц-зал (до 35 місць); одне службове приміщення, два санітарно-побутові приміщення та місце для прийому їжі; при проведенні тривалих заходів існує можливість поселення у двомісні та тримісні номери (загальна кількість 42 ліжко-місця). 

 

 

КОМАНДА МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ "#StudHub" ЗАВЖДИ РАДА НОВИМ ОБЛИЧЧЯМ!

ОЧІКУЄМО НА ВАС!!!

5570
Recent
Popular