Кафедра зоології та методики навчання біології
Природничий факультет

KomarovaЗахист відбувся 26 грудня 2017 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.452.05 в Інституті педагогіки НАПН України (м. Київ).

Тема дисертації «Теоретичні і методичні засади формування системи знань старшокласників у процесі навчання біології», спеціальність «13.00.02–теорія та методика навчання (біологія)». Робота виконана в Полтавському національному педагогічному університеті  імені В. Г. Короленка.

Науковий консультант: член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Гриньова Марина Вікторівна, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, декан природничого факультету;

Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор Шапран Юрій Петрович, Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», професор кафедри біології і методики навчання; доктор біологічних наук, професор Гончаренко Марія Степанівна, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, професор кафедри валеології; доктор педагогічних наук, професор Рибалка Ліна Миколаївна, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, професор кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини.