Play only the best free games with book of ra!

Із 01.06.2018 р. Криворізький державний педагогічний університет

розпочинає набір

слухачів на 8-місячні підготовчі курси до вступу у вищі навчальні заклади за програмами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з таких дисциплін:

-  українська мова;

-  українська література;

-  англійська мова;

-  біологія;

-  математика;

-  історія України;

-  фізика;

-  хімія;

географія.

За більш детальною інформацією звертайтесь:

м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, б.26, каб. №3;

телефон для довідок: 098-27-83-249

У травні слухачі підготовчих курсів традиційно написали підсумкові  контрольні роботи. У центрі доуніверситетської та післядипломної освіти заняття 8-ми місячних підготовчих курсів тривали з жовтня 2017 р.  по травень 2018 р.; 5-ти місячних – із січня 2018 р. – по травень 2018 р.; 2-місячних інтенсивних курсів – із квітня 2018 р. – по травень 2018 р. Старшокласники вивчали українську мову, українську літературу, математику, фізику, англійську мову, біологію, географію, історію України. 19 та 20 травня відбулося вручення сертифікатів про успішне закінчення курсів. Викладачі всіх груп відзначили якісні результати підсумкової атестації слухачів та побажали успішно скласти ЗНО.

Вітаємо всіх випускників підготовчих курсів! Бажаємо не зупинятись на досягнутому, йти до мети, до нових ідей та звершень!

Протягом навчального року ви покращували рівень знань із базових
навчальних предметів, старанно навчались і завдяки своїй
наполегливості продемонстрували належний рівень знань,
отримали гарні результати на підсумкових контрольних роботах.

19 травня 2018 р. відбудеться урочисте вручення сертифікатів про
закінчення ПК. Збори всіх слухачів підготовчих курсів о 12.00 у
корпусі ДТО (пр. Гагаріна, б. 26, ауд. 2).
Бажаємо вам не зупинятись на досягнутому! Сподіваємося та
віримо в те, що побачимо всіх вас 1 вересня у лавах студентів
нашого університету!

На заняттях з фізики ви опануєте основні закони фізики, научитесь досліджувати фізичні явища та процеси, застосовувати набуті знання для пояснення явищ природи, розв’язувати задачі.

Заняття проводить - кандидат фізико-математичних наук, доцент Мальченко Світлана Леонідівна.
Сподіваємось, що набуті знання і досвід допоможуть вам у виконанні завдань зовнішнього незалежного оцінювання!

Забезпечення свідомого та міцного оволодіння системою математичних знань;  розвиток логічного мислення й інтуїції, просторових уявлень і уяви, пам'яті, алгоритмічної та інформаційної культури здійснюється на заняттях із математики.

Заняття проводить - старший викладач Білоусова Галина Миколаївна.

Бажаємо вам успіхів у навчанні та відмінних результатів під час складання ЗНО!

Заняття з географії ви поглибите та систематизуєте знання з економічної, соціальної, фізичної географії;  оволодієте картографічними знаннями; научитесь  користуватися джерелами географічної інформації, самостійно шукати, аналізувати і передавати її. Значна частина завдань сприятиме формуванню в слухачів просторового уявлення про земну поверхню та розвитку умінь усвідомлено орієнтуватися в соціально-економічних, суспільно-політичних і геоекологічних подіях у державі та світі. Крім того, вагому увагу приділено формуванню цілісної науково-географічної картини України (розгляду та всебічній оцінці природних умов і ресурсів території, детальному вивченню картографічної інформації, природних комплексів тощо).

Заняття проводить - кандидат географічних наук, старший викладач Лакомова Олена Йосипівна.

Бажаємо вам успіхів у навчанні та творчої наснаги!

Підготовка на курсах до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови дозволить поглибити та систематизувати знання з орфоепії, фонетики, лексикології, морфології, стилістики та ін. На заняттях ви научитесь  самостійно досліджувати мовні явища, писати власні висловлювання, реалізувати творчі проекти. У процесі навчання пануєте навички доцільного використання мовних засобів у різних життєвих ситуаціях із дотриманням українського мовного етикету.

Заняття проводять - кандидат філологічних наук, доцент Вавринюк Тетяна Іванівна,  кандидат філологічних наук, доцент Бузько Світлана Андріївна

Бажаємо вам успіхів у набутті знань, в оволодінні вміннями їх застосовувати, а також самостійних творчих пошуків і відкриттів!

На заняттях з біології ви поглибите знання про загальні закономірності функціонування живої природи на різних рівнях її організації, закони генетики, механізми спадковості та мінливості;   упорядкуєте знання з основ сучасних біологічних наук, таких як: клітинна та генна інженерія, біотехнологія тощо.  Ви відкриєте для себе багато цікавинок про історичний розвиток живих організмів, сформуєте уявлення про вищі рівні організації живої матерії.

Заняття проводить - старший викладач Коцюруба Валерій Віталійович

Заняття з біології будуть надзвичайно корисними та змістовними! Бажаємо вам успіху та творчої наснаги!

Слухачі підготовчих курсів проходять тренувальне моніторингове тестування
з різних навчальних дисциплін. Майбутні абітурієнти відзначають, що
подібні випробування є важливою складовою підготовки до ЗНО. Під час
написання робіт слухачі ознайомилися з процедурою проведення
незалежного оцінювання, навчились раціонально використовувати час,
психологічно підготувались до виконання аналогічних завдань.

Слухачі підготовчих курсів активно залучаються до справ університету. Разом зі студентами та викладачами психолого-педагогічного факультету  вони підготували благодійну акцію «Подаруй щастя дітям». Подібні заходи формують у випускників шкіл здатність до співпереживання, безкорисної допомоги, великодушності та сприяють утвердженню в суспільстві гуманістичних цінностей добра, милосердя, відповідальності.

Жовтень 2018