Якщо Ви страждаєте від домашнього насильства, знайте - Ви маєте право на допомогу та захист!!!! Будь ласка, зверніть увагу на інформаційні матеріали самі та проінформуйте тих, хто може потребувати допомоги. Пам'ятайте, безоплатна правова допомга гарантується державою.

 

17742

logo.pngunnamed_2.jpg

У період з 16.11.21 по 22.11.2021 р. з метою підвищення якості надання соціально-психологічних послуг та підготовки до акредитацій освітніх програм Психологічною службою КДПУ було проведене опитування серед студентів та викладачів університету.

З результатами опитування можна ознайомитися в прикріпленому файлі

17578

psy_service_3.jpg

У період з 25.10. по 06.11.2021р. психологічною службою КДПУ було проведене дослідження, спрямоване на визначення психологічних особливостей процесу адаптації першокурсників до умов навчання ЗВО.

З результатами дослідження можна ознайомитися в прикріпленому файлі

17384

 

psy_service_4.jpgПсихологічною службою КДПУ проводиться анонімне опитування студентів 1 курсу «Адаптація першокурсників до умов навчання в університеті». Результати опитування будуть використані з метою створення умов для підвищення якості навчання у ЗВО.

Після вступу в університет першокурсники стикаються з необхідністю адаптуватися до нового для них культурно-освітнього середовища. Пропонуємо Вам взяти участь у психодіагностичному дослідженні щодо визначення психологічних особливостей адаптації студентів-першокурсників:

1. Методика «Адаптованість студентів в ЗВО» Т. Дубовицької, А. Крилової – визначення рівня адаптації студентів до групи та навчальної діяльності.

2. Методика "Самооцінка психічних станів" за Г. Айзенком – дозволяє оцінити деякі неадаптивні стани (тривога, фрустрація, агресія) і властивості особистості (тривожність, фрустрованість, агресивність і ригідність). 

3. Шкала депресії А. Бека – виявлення негативних емоційних станів, зокрема, депресії та ступеня тяжкості депресивних розладів. 

4. Опитувальник копінг-стратегій (WCQ) Р. Лазаруса, С. Фолкмана (в адаптації Т. Крюкової, О. Куфтяк, М. Замишляєвої) – визначення стратегій копінг-поведінки та саморегуляції студентів-першокурсників.

17158

imgonline-com-ua-CompressBySize-XHBWCi4UALq.jpg

З метою підвищення обізнаності щодо проблем психічного здоров'я щороку 10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров'я. В Україні цей день відзначають з 1992 року. Він був створений за ініціативи ВООЗ задля привернення уваги до цієї проблеми та сприяння профілактиці поширення психічних розладів.

Психічне здоров'я згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я – це стан повного фізичного, душевного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб або фізичних дефектів.

Згідно ВООЗ головними критеріями психічного здоров’я, є:

  • усвідомлення неперервності, постійності та ідентичності власного фізичного та психічного «Я»;
  • критичність до себе, власної діяльності та її результатів;
  • відповідність психічних реакцій силі і частоті впливів середовища, соціальним обставинам та ситуаціям;
  • здатність до саморегуляції власної поведінки відповідно до соціальних норм;
  • здатність до планування власної життєдіяльності;
  • спроможність змінювати стиль поведінки залежно від зміни життєвих ситуацій, обставин та інше.
    17026
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша