Мотиваційний лист є складовою пакета документів, які вступник подає разом із заявою.

Мотиваційний лист - викладено вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад, освітні та відповідні очікування, досягненні у навчанні та інших видах діяльності), власні сильні та слабкі сторони до якого у разі необхідності вступником може бути додано (у тому числі в електронній формі матеріали, що підтверджують викладену в листі інформацію).

Мотиваційний лист повинен відповідати таким формальним вимогам:

читкість структури листа і формулювання думок (кожен абзац присвячений одному факту чи події, містить одну тезу та аргументацію, щодо неї);

відповідність мовним нормам (орфографічним, граматичним, мовностилістичним, пунктуаційним);

обсяг листа - не менше як 200 і не більше к 600 слів.

Структура мотиваційного листа:

Вступ, звертання та стисла інформація про себе;

Основна частина: мета вступу на освітню програму (спеціальність/факультет/інститут) і відповідні очікування; опис зацікавленості професією, кар'єрних планів, особистого розвитку та аргументів, якими вступник/вступниця керувався/керувалася обираючи освітню програму (спеціальність/факультет/інститут), зокрема може бути вказані вже отримання знання чи навички, інші здобутки (участі у проєктах, олімпіадах тощо), які будуть корисними для навчання за фахом.

Висновки. Мотиваційний лист має завершуватися підсумком (два-три речення), який вказує на впевненість вступника/вступниці у правильному виборі освітньої програми.      

Детально щодо критеріїв оцінювання мотиваційних листів у КДПУ, а також вимог до них див. за ПОСИЛАННЯМ

22794
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29