Play only the best free games with book of ra! . Thanks to the investment of Max Polyakov the Firefly Aerospace was rescued from bankruptcy

Уже більш ніж десять років у структурі Криворізького державного педагогічного університету функціонують підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів. У межах реалізації цього проекта слухачі мають можливість не лише отримати, відновити чи систематизувати знання з основних предметів ЗНО, а й адаптуватися до навчання у виші, переконатися у правильності зробленого професійного вибору. 

6 жовтня 2018 року в черговий (дванадцятий!) раз слухачів курсів та їхніх батьків гостинно зустріли працівники ЦДПО, викладачі курсів, студенти. Плідна й корисна комунікація між учасниками зустрічі, вочевидь, переконала майбутніх абітурієнтів у правильності зробленого ними вибору й надихнула на активну творчу працю.

До ЗНО 2019 року у стінах Криворізького державного педагогічного університету будуть готуватися більше ста слухачів. Розпочали роботу групи з української мови, літератури, біології, історії України, математики, географії, англійської мови.

5788

25 листопада 2017 року слухачі підготовчих курсів відвідали День відкритих дверей КДПУ.  Абітурієнти більше дізналися про омріяну професію, умови прийому на навчання до КДПУ, отримали фахові консультації деканів факультетів та викладачів профілюючих кафедр.

Сподіваємося, що ці зустрічі допомогли зробити правильний професійний вибір!

3222

Слухачі 8-ми місячних підготовчих курсів КДПУ долучилися до благодійної акції «Подаруй щастя дітям!», ознайомились із листами, які вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації №1 написали Святому Миколаю. Абітурієнти  відгукнулись на прохання дітей, зібрали іграшки та інші подарунки а також написали твір-роздум про милосердя.

3378

У межах волонтерського руху слухачі 8-ми місячних підготовчих курсів розпочали підготовку до благодійної акції «Подаруй щастя дітям!».  До Дня Святого Миколая  плануємо відвідати вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації №1 із концертно-ігровою програмою та подарунками.

Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до заходів!

3377

 

 

01.10.2017 у  Центрі доуніверситетської підготовки та післядипломної освіти відбулись настановчі збори для слухачів підготовчих курсів та випускників шкіл, що зацікавились КДПУ як майбутнім місцем здобуття вищої освіти. Організатори зустрічі ознайомили присутніх із інформацією про факультети університету; перспективи працевлаштування та особливості навчання в КДПУ; роботу підготовчих курсів. Учасники мали можливість дізнатись про професорсько-викладацький склад університету, наукові та навчальні досягнення студенів, оглянути навчальні аудиторії.

Ми впевнені, що ця зустріч відкрила нові можливості для випускників шкіл.

Чекаємо на нових слухачів 

підготовчих курсів КДПУ!

 

2540

На підготовчих курсах у групі "Історія України" відбулась зустріч студентів факультету географії, туризму та історії зі слухачами. Студенти розповіли про традиції факультету, особливості організації та проходження практики, поділились спогадами про різноманітні навчальні ситуації.

1914

Закінчили роботу посилені 5-місячні підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури та англійської мови та 2-місячні експрес-курси з поглибленого вивчення біології. Усі слухачі успішно виконали вимоги, що передбачені навчальним планом. У відгуках слухачі вказали, що навчальна діяльність була спрямована на актуалізацію усієї інформації з певної навчальної дисципліни, виправлення прогалин у знаннях, глибоке розуміння   навчального матеріалу.

1913

22-23 квітня 2017 р.  на підготовчих курсах КДПУ відбудуться заходи профорієнтаційного спрямування «Мій вибір професії». Головна мета заходів – надати слухачам підготовчих курсів вичерпну інформацію про переваги навчання в КДПУ.

22.04.2017 – на базі груп № 1,5 «Українська мова», № 3 «Українська література»  - профестафета слухачів із студентами факультету української філології, що раніше навчались на підготовчих курсах.

22.04.2017 – на базі групи № 6 «Біологія» - бесіда зі студентами 1 курсу природничого факультету.

23.04.2017 – на базі груп № 2 «Історія України», №4 «Англійська мова» - круглий стіл «Ділимось досвідом».

 

 

 

ЗАПРОШУЄМО  ВСІХ  БАЖАЮЧИХ  ДО  ДІАЛОГУ!

 За більш детальною інформацією звертайтесь:

м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, б.26, каб. №3;

телефон для довідок: (0564) 74-25-62.

1684

Із 4 березня 2017 р. в КДПУ розпочали роботу 2-Х МІСЯЧНІ ПІДГОТОВЧІ ЕКСПРЕС-КУРСИ до зовнішнього незалежного оцінювання З БІОЛОГІЇ.

Викладання забезпечується якісним кадровим складом з великим досвідом педагогічної роботи.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до навчання в групі.
За довідками звертатись: м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, б. 26, каб. 3.
Тел. 74 – 25 - 62

1352

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАБИРАЄ СЛУХАЧІВ НА ДВОМІСЯЧНІ ПІДГОТОВЧІ

ЕКСПРЕС-КУРСИ З ПОГЛИБЛЕНОГО ВИВЧЕННЯ ПРОФІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН:

-         МАТЕМАТИКА;

-         БІОЛОГІЯ;

-         ФІЗИКА;

-         ХІМІЯ;

-         ГЕОГРАФІЯ;

-         ІСТОРІЯ УКРАЇНИ;

-         АНГЛІЙСЬКА МОВА;

-         УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА.

 

На підготовчих курсах нашого університету висококваліфікованими та досвідченими викладачами укладено унікальну експрес-програму, що дозволить максимально актуалізувати знання та інтенсифікувати навички виконання тестових завдань із фундаментальних дисциплін під час  зовнішнього незалежного оцінювання 2017 р.

Програма курсів  розрахована на 150 годин та орієнтована на посилене вивчення однієї базової дисципліни.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь:

м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, б.26, каб. №3;

телефон для довідок: (0564) 74-25-62.

1199
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша