Play only the best free games with book of ra! . Надежные грузчики "ГРУЗЧИКИ ПЛЮС" . ГП КБ "Южное" сайт: yuzhnoye.com.ua Украина, Днепр

Завантажити

9280

Завантажити

9279

Група хімії

8930

Старости груп

8929

5 жовтня 2019 року до великої родини КДПУ приєднались майбутні вступники, які до складання ЗНО готуватимуться на 8-ми місячних підготовчих курсах. Заняття на курсах триватимуть до кінця травня, проводитимуть їх досвідчені викладачі університету.

Урочисті збори для слухачів підготовчих курсів та випускників шкіл, що зацікавились КДПУ як майбутнім місцем здобуття вищої освіти, відкрила начальник центру доуніверситетської та післядипломної освіти доц. І. А. Кравцова. Вона привітала присутніх із початком занять, висвітлила специфіку навчання на курсах, підкреслила, що школярі мають унікальну можливість психологічно адаптуватись до навчання в університеті. Організатори зустрічі ознайомили присутніх із розкладом занять (доц. Н. Є. Коломієць), перспективами подальшого навчання в КДПУ (Б. С. Трухонь), сайтом університету (доц. С. В. Щербак). Учасники мали можливість дізнатись про професорсько-викладацький склад університету, наукові та навчальні досягнення студенів, оглянути навчальні аудиторії. До слухачів курсів звернулись викладачі університету (доц. Бузько С. А., ст. викладач Г. М. Білоусова, ст. викладач Т. В. Селіванова), які наголосили, що програма складається з практичних та лекційних занять, контроль якості знань відбувається за допомогою діагностичних текстів, проміжної атестації слухачів та підсумкової контрольної роботи. До вітального слова долучились студенти КДПУ (випускники підготовчих курсів минулих років), які запевнили слухачів у тому, що заняття на курсах дадуть можливість якісно підготуватись до складання ЗНО та вдало пройти вступні кампанію 2020 року.

Запрошуємо всіх охочих отримати якісні знання для складання ЗНО, приєднатись до занять на курсах!

8808

Уже більш ніж десять років у структурі Криворізького державного педагогічного університету функціонують підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів. У межах реалізації цього проекта слухачі мають можливість не лише отримати, відновити чи систематизувати знання з основних предметів ЗНО, а й адаптуватися до навчання у виші, переконатися у правильності зробленого професійного вибору. 

6 жовтня 2018 року в черговий (дванадцятий!) раз слухачів курсів та їхніх батьків гостинно зустріли працівники ЦДПО, викладачі курсів, студенти. Плідна й корисна комунікація між учасниками зустрічі, вочевидь, переконала майбутніх абітурієнтів у правильності зробленого ними вибору й надихнула на активну творчу працю.

До ЗНО 2019 року у стінах Криворізького державного педагогічного університету будуть готуватися більше ста слухачів. Розпочали роботу групи з української мови, літератури, біології, історії України, математики, географії, англійської мови.

5788

25 листопада 2017 року слухачі підготовчих курсів відвідали День відкритих дверей КДПУ.  Абітурієнти більше дізналися про омріяну професію, умови прийому на навчання до КДПУ, отримали фахові консультації деканів факультетів та викладачів профілюючих кафедр.

Сподіваємося, що ці зустрічі допомогли зробити правильний професійний вибір!

3222

Слухачі 8-ми місячних підготовчих курсів КДПУ долучилися до благодійної акції «Подаруй щастя дітям!», ознайомились із листами, які вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації №1 написали Святому Миколаю. Абітурієнти  відгукнулись на прохання дітей, зібрали іграшки та інші подарунки а також написали твір-роздум про милосердя.

3378

У межах волонтерського руху слухачі 8-ми місячних підготовчих курсів розпочали підготовку до благодійної акції «Подаруй щастя дітям!».  До Дня Святого Миколая  плануємо відвідати вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації №1 із концертно-ігровою програмою та подарунками.

Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до заходів!

3377

 

 

01.10.2017 у  Центрі доуніверситетської підготовки та післядипломної освіти відбулись настановчі збори для слухачів підготовчих курсів та випускників шкіл, що зацікавились КДПУ як майбутнім місцем здобуття вищої освіти. Організатори зустрічі ознайомили присутніх із інформацією про факультети університету; перспективи працевлаштування та особливості навчання в КДПУ; роботу підготовчих курсів. Учасники мали можливість дізнатись про професорсько-викладацький склад університету, наукові та навчальні досягнення студенів, оглянути навчальні аудиторії.

Ми впевнені, що ця зустріч відкрила нові можливості для випускників шкіл.

Чекаємо на нових слухачів 

підготовчих курсів КДПУ!

 

2540
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30