Шановні колеги!

Університет Гранади повідомляє про публікацію можливостей стипендій для співробітників і студентів університету.

Офіс Coimbra Group щойно запустив стипендіальну програму 2023 року для короткострокових дослідницьких поїздок у Європі. Ініціатива націлена на молодих дослідників і співробітників університетів Латинської Америки, Африки на південь від Сахари або європейських сусідніх країн. Цього року університети-члени Coimbra Group щедро пропонують загалом 90 стипендій. Гранти підтримають короткотермінові дослідницькі візити до одного із 20 університетів CG-учасників на європейському континенті.

Кінцевий термін подачі заявки – 7-е квітня 2023 року, і ви можете знайти всю відповідну інформацію на вебсайті.

Як подати заявку:

Заявки слід подавати онлайн через офіційний вебсайт Coimbra Group. Будь ласка, зверніть увагу, що кожна регіональна стипендіальна програма має особливі вимоги, і що лист про прийняття повинен бути наданий науковим керівником приймаючого університету. Кінцевий термін подання – 7-е квітня 2023 року опівночі (за брюссельським часом, UTC+01:00).